İtibar İnşaat çıktığı bu yolda, güvenli, insanların yaşam kalitesini ve hayat standartlarını arttırarak, nitelikli konut ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmalara ara vermeden devam etmektedir. Gerçekleştireceği ve gerçekleştirmeye devam ettiği prestijli konut projeleri ile şehrin mimarisine ses getiren kaliteli yapılar katmak temel amaçlarından biridir. Konutun çok büyük bir yatırım olduğunun bilincine varanlar için de en doğru seçimleri sunmak ve sunduğu güvenle ilk tercih olmak temel felsefesidir.

MİSYON

Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ve güvenilir hizmet politikamızla yola çıkıyor, bu doğrultuda hızla ilerliyoruz. Dürüst kimliğimizden taviz vermiyor, başarılı ve ses getirecek projeler ile uzun vadeli işler yapmaya, başarımızı sürekli kılmak için büyük bir titizlikle çalışıyoruz. İnşaat sektöründe kalite, iş ve çalışan güvenliği gibi oldukça önemli konularda tüm standartlara uyuyor, örnek teşkil etmek için büyük bir özen gösteriyoruz. Projelerimizde insan hayatını kolaylaştıran, huzur veren ve güven sunan yaşam alanları üretmeye çalışıyor, her zaman güven ve konfor garantisi verecek modern yaşam alanları oluşturmayı hedef alarak İTİBAR’ımızdan ödün vermiyoruz.

kurumsal
kurumsal

VİZYON

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojisinin izinden giderek, yaşama katkıda bulunmak, modern hayatın tüm ihtiyaçlarına cevap veren ve çok daha fazlasını sunabilen; kaliteli, güvenilir yaşam alanları oluşturmaktır. Estetik mimarinin çizgisinden kopmadan, sağlamlığı ile anılan, kalıcı çözümlerle daha yaşanabilir yapılar inşa etmektir. Tecrübeli ve eğitimli personeli sayesinde iş güvenliği konusunda hiç bir açık vermeyen, müşteri memnuniyetiyle de gittikçe büyüyen bir İTİBAR’a sahip olmaktır.

MARKAMIZIN İLKE VE DEĞERLERİ

· İleri teknoloji ile doğru malzeme kullanımını, fark yaratan, başarılı mimarlık ve mühendislik ile birleştirerek kaliteli yapılar sunmak,
· Sunacağımız hizmetin temeline müşterilerimizin beklentilerini ve memnuniyetini koymak,
· Toplumsal yaşam standartlarını her defasında bir tık yukarıya taşıyarak hizmet vermek,
· Doğaya, çevreye, tarihsel ve kültürel dokuya sahip çıkmak,
· Çarpık ve kaçak yapılaşmanın önüne geçerek, daha sağlıklı bir şehir hayatının önünü açmak,
· Oluşturacağımız yeni yaşam projeleri ile istihdam alanları oluşturarak ekonomiye katkıda bulunmaktır.

kurumsal
kurumsal

TARİHÇE

İtibar İnşaat; yüksek hayat standartları sunmak ve geleceğe modern, sağlam, estetik yapılar inşa etme hedefiyle finansmanı kardeş ülke Azerbaycan ve Rusya’dan gelen %100 Türk şirketidir.

Azerbaycan ve Rusya’nın köklü şirketlerinin ortaklığından doğan ve enerjisinin büyük bölümünü Türkiye’ye aktaran İtibar İnşaat’ın temel amacı; gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeye devam ettiği prestijli konut projeleri ile şehrin mimarisine estetik katacak kaliteli yapılar üretmektedir.

Başarılı bir projenin gerçek bileşeni olarak mükemmel detaylara önem veren İtibar İnşaat, bugüne kadar Azerbaycan, Rusya, Ukrayna ve Moldova’da gerçekleştirdiği hayata değer katan projelerinin deneyimini, finansman gücüyle birleştirerek Türkiye konut pazarında geliştirmeye karar vermiştir.