geri
haber

Prava Kartal’da Ön Talep Satışları Başladı!

E-5 ve sahil yolunun tam ortasında konumlanan ve “Zor Beğenenlerin Tercihi” mottosuyla yola çıkan Prava Kartal projesinin ön talep satışları başladı.

İnşa ettiği güvenilir konut projeleri ile dikkat çeken İtibar İnşaat, bu kez Kartal’da Üsküdar Caddesi üzerinde projelendirdiği Adalar manzaralı Prava Kartal’ı hayata geçiriyor.

4 mevsim içinizi yaşam enerjisiyle dolduracak Adalar manzarasına karşı konumlandırılan, E-5 ve sahil yolunun tam ortasında yer alan proje, Marmaray, metro ve Yüksek Hızlı Tren hattı gibi kolay ulaşım alternatiflerinin de kesiştiği bir bölgede yer alıyor. Aynı zamanda projeye çok yakın konumda yer alan eğitim kurumları, hastaneler, alışveriş merkezleri ve kültür sanat alanı gibi birçok önemli alan, lokasyonu daha da değerli hale getiriyor.

2 blokta, 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleriyle 186 adet daireyi bünyesinde barındıran bloklar arası 28 metrelik mesafesi ve 4.313 m2’lik açık ve yeşil alanıyla dikkat çeken bu butik proje, hayallerine kavuşmak isteyenler için muhteşem bir yaşam vaat ediyor. 513 m2’lik kapalı alana sahip Prava Kartal’ın sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun parkı, restoran, fitness ve pilates stüdyoları gibi geniş sosyal imkânlar bulunuyor.

Prava Kartal, projenin tüm bu ayrıcalıklarını en uygun ödeme koşullarıyla yaşamak ve ön talep fırsatlarından yararlanıp doğru yatırım yapmak isteyen ziyaretçileri satış ofisine bekliyor.